narciarzCykl weekendowych wyjazdów na narty, połączonych ze szkoleniem narciarskim.

Zasady organizacyjne: Wyjeżdżamy w niedziele o godz. 8:00 z Placu Młodzieży Powstańczej (dawny Plac Andrzeja, z tyłu dworca PKP w Katowicach). Powrót – ok. godz. 19:00.

Miejsca w sezonie 2013/1014: Szczyrk, Zieleniec, Korbielów, Zwardoń.

Uczestnicy: Zapraszamy przede wszystkim dzieci i młodzież, mile widziane są też osoby dorosłe.

Szkolenie: Uczestnicy podzieleni są na grupy według umiejętności. Grupy do 5 osób.

Kadra: Instruktorzy Narciarstwa, absolwenci AWF Wrocław.

Cena obejmuje: przejazd, szkolenie narciarskie i opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie. Uczestnicy sami ponoszą koszty wyciągów (około 30 zł)

Wycieczki na ferie zimowe

Sporo młodych osób zaczyna dla siebie szukać na okres ferii zimowych dodatkowych atrakcji dzięki, którym będą mogli jeszcze lepiej wypocząć i spędzić czas wolny. Spędzani ich na kanapie już dawno wyszło z mody i wiele osób korzystając z tej formy wcześniej i wiedząc, że jest ona w żaden sposób nie skuteczna już od dłuższego czasu szukają dla siebie jakiejś jej alternatywy. Jeżeli chodzi o zimę to doskonale można spędzić przede wszystkim czas wolny w formie aktywnej na uprawianiu różnych sportów. W wielu wypadkach można wyjechać w jakieś górskie okolice i nawet wynajmując sprzęt narciarski czy też snowboardowy doskonale spędzić swój czas. Do tego wszystkiego dochodzi oczywiście w miejscach takich jak Zakopanem doskonała atmosfera góralskiego życia gdzie pełno jest zapachów wędzonych serów oraz grzańca. Wszystko to sprawia, że naprawdę się chce żyć i cieszyć życiem. Dlatego też powinniśmy póki czas znaleźć dla siebie jakieś miejsce na spędzenie swoich ferii i w sposób odpowiedni się do nich przygotować co da nam możliwość pełnego wrażeń odpoczynku.