rolkiWitka, w roleczkach pociąga mnie wszystko, heh jeżeli chodzi o wypadki to mogę powiedzieć tylko tyle, że ostatnio przeleciałem przez całą długość 5 metrowej rurki po wszystkich częściach ciała, zaczynając od goleni po głowę, na kolanie jeszcze mam krwiaka. Starsza chciała mi zabronić jazdy ale na szczęście się jej nie udało. Będę dalej ryzykował bo taki jestem i kocham ten sport. Może wyda wam się dziwne to, że tu piszę bo niektórzy uważają, że tylko deskorolkowcy są skejtami, heh ja uważam, że wszyscy nimi są, którzy jeżdżą na czymś agresywnie i o własnych siłach, pozdrawiam 🙂Ostatnio modna jest jazda agresywna, potocznie nazywana jazdą wyczynową. Jest to wykorzystywanie zurbanizowanej architektury miasta lub specjalnie przygotowanych do tego miejsc do wykonywania akrobacji, trików czy skoków. Jeżeli zapytamy rolkarzy, czym jest dla nich ten sport, to najpewniej wielu z nich zgodzi się z poniższym twierdzeniem: jazda na rolkach to przede wszystkim wolność i przełamywanie swoich barier.

W skate boardingu kręcą mnie wszystkie slajdy i grindy – nie robię za dużo flipów ale to mnie nie bawi – kocham slajdy i grindy – nie mogę wydusić kikflipa nie kumam go ale huj z tym wkrótce go ukatuję – pociągają mnie też schody – ostatnio miałem wypadek skakając z 4 schodów deska mi się zatrzymała (pierdolona kostka brukowa) i niestety zapierdoliłem o kostke łbem – mam pizdę wielkości słoika ale cóż ja poradzę kocham deskę i nie poprzestanę na tym. Jeszcze chciałbym dodać komunikat dla panienek – dziewczyny jak chcecie zaimponować gościowi który jeździ to nie ściemniajcie że słuchacie hip- hopu. ok to by było na tyle – pozdrówka dla całej ekipy zajawki.pl

No i odbyła się skateowa uczta w Polsce. Zawody w Toruniu w weekend 15-16 Czerwca. Organizatorzy zebrali okragla sumke 20 tys. EURO na nagrody co może sciągnęło do Polski trochę gwiazd. Ciekawe jak imprezka wypaliła. Kiedy będę za rok w Toruniu na zawodach Mentor Skateboarding Sesion 3rd to postaram się nakręcić kilka filmków … Jak na razie dziękuję, niedługo film będzie gotowy….